Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра на 3 лампочки.
Колір основи:нікель/хром
Колір плафона: білий (матовий прозорий)
Патрон Е27 керамічний
Довжина люстри: 44см
Висота люстри: 20см
Глибина плафона:10см
Ширина плафона: 13см
Матриал: метал, скло, пластстикові підвіси
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 44 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інший тип лампи | Енергозберігаюча, Розжарювання, Світлодіодна |
- Ціна: 989 ₴




