Світлодіодні світильники — чудова альтернатива традиційним люстрам із лампами розжарювання. Купуючи цей світильник, ви отримуєте безпечне LED освітлення, що не випромінює ультрафіолету і не містять парів ртуті та інших шкідливих речовин, економію електроенергії (на 90% ефективніше, порівнюючи з лампами розжарювання й до 35% порівнюючи з енергоощадними лампами), якісне освітлення, легкість монтажу та комфортне керування. Приємний для очей світловий ефект, природне й без мерехтіння світло. У люстрах застосовуються світлодіоди термін експлуатації яких досягає до 30 000 годин. Для будь-якого типу стелі.
Характеристики:
Ступінь захисту, ІР: 20
Світловий потік, Lm: 1800
Світлова температура: 4000К
Тип лампи: світлодіодна (LED)
Вхідна напруга, V.: 198-242 / 50Hz
Потужність, W: 24
Освітленість, М2: 15
Матеріал плафона: оптичний полімер
Матеріал корпусу: метал
Колір плафона: білий
Колір корпусу: білий
Спосіб встановлення: накладний, для будь-якого типу стелі.
Вага, г: 820
Діаметр, мм: 485
Висота, мм: 90
Термін служби: до 30000 годин
Гарантія: 2 роки
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 9 см |
| Діаметр | 48.5 см |
| Вага | 820 г |
| Основні атрибути | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал плафона, підвісок | оптичний полімер |
- Ціна: 789 ₴



